Index of Adelina Ismajli Martesa • Reviewed by on Wednesday February 21 2018 85 out of 100 based on 31 user ratings
  Rating: 4 1,622 views

 • Free Adelina Ismajli Martesa Download Mp3 ● Free Mp3 Adelina Ismajli Martesa ● Mp3 Downloader Adelina Ismajli Martesa Free Download ● Mp3 Download Adelina Ismajli Martesa Mobile ● Download Free Adelina Ismajli Martesa Music Online ● Mp3 Adelina Ismajli Martesa Songs Free Download ● Mp3 Download Adelina Ismajli Martesa Youtube.

  1. Adelina Ismajli - Ti do të martohesh
   Duration: 4:06

  2. Adelina Ismaili - Dasma
   Duration: 4:38

  3. Adelina Ismaili - Dasma (Polifest RTV21)
   Duration: 5:01

  4. VARRIMI I NËNËS SË ADELINA E ZANFINA ISMAILIT
   Duration: 0:56

  5. Naim Krasniqi & Adelina Ismajli - Kasandra - Polifonia
   Duration: 5:22

  6. Adelina Ismaili dhe Nëna e saj - (Intervista LIVE në Danimark) 2002
   Duration: 6:03

  7. Adelina Ismajli - Kanagjegji (Viti i ri 2003)
   Duration: 3:51

  8. Adelina Ismaili dhe Qumili (Zybaja) - HUMOR
   Duration: 8:34

  9. Genta Ismajli martohet me këngëtarin e famshëm shqiptar?
   Duration: 1:12

  10. Genta Ismajli martohet me këngëtarin e famshëm shqiptar , propozimi live !!
   Duration: 1:28

  11. DASMA--ROVENA STEFA
   Duration: 4:06

  12. Stupcat Vedati & Adelina Ismajli
   Duration: 8:24

  13. NIN: Adelina Ismaili: RIKTHIMI - 12.02 - Klan Kosova
   Duration: 45:13

  14. Adelina Ismaili - Mos ma ndal
   Duration: 3:53

  15. Adelina IsmailiCigarxhiu I Vogel
   Duration: 3:45

  Now Playing


#AdelinaIsmajliMartesa #AdelinaIsmajliMartesaMp3 #AdelinaIsmajliMartesaRingtone #AdelinaIsmajliMartesaVideo #AdelinaIsmajliMartesaMp4 #AdelinaIsmajliMartesaLyrics #AdelinaIsmajliMartesaChord #Mp3 #FreeMp3 #FreeMp3Download


Just PlayedRecent Search